Društvo
prvih posredovalcev

Društvo je bilo ustanovljeno novembra 2018 z namenom promoviranja pomena delovanja prvih posredovalcev, o tem osveščati javnost, pomagati vsem prvim posredovalcem pri dodatnih izobraževanjih in pridobivanju znanja, organiziranje izobraževalnih srečanj in dogodkov ter zbiranje donacijskih sredstev za vse zgoraj navedene namene.

Zavedamo se pomena prvih posredovalcev za pomoč prebivalstvu pri nujnih zdravstvenih stanjih, predvsem v bolj oddaljenih okoljih, kjer je dostopni čas reševalnih vozil daljši, seveda pa tudi v mestih.

Društvo prvih posredovalcev se prvotno financira z donacijami in prodajo artiklov, zato se vsem zahvaljujemo za podporo, ki jo izkazujete že vrsto let in ker nam pomagate, da delamo dobro!

naslov društva:

Društvo prvih posredovalcev

Spodnji Brnik 10

4207 Cerklje na Gorenjskem

podatki društva:

Davčna številka: 93448660

TRR: SI56 6100 0002 0853 019

telefon:
email naslov:

Izobraževanje

Prve Pomoči

Namen izobraževanja je samozavestno in brez strahu pristopiti do poškodovanega in po potrebi nuditi TPO

Donacije & E-trgovina

Društvo prvih posredovalcev se prvotno financira z donacijami in prodajo izdelkov, zato se vsem zahvaljujemo za podporo, ki jo izkazujete že vrsto let in ker nam pomagate, da delamo dobro!
  • doniraj
Dnevni red RS